Štíhla výroba: Aplikácie, nástroje a komponenty

 

 

Zvýšte produktivitu pomocou modulárneho systému

Vylepšite svoje pracovné procesy pomocou štíhlej výroby. Cieľom týchto princípov je dosiahnutie stabilnej, flexibilnej a štandardizovanej výroby vďaka optimalizácii toku materiálu. Ruka v ruke tak ide zníženie prevádzkových nákladov a zvýšenie produktivity práce. K tomu štíhla výroba využíva kombináciu niekoľkých rôznych stavebných systémov, spojok, valčekových dráh a príslušenstva.

Veľkou výhodou je nízka obstarávacia cena, jednoduchá prestavba či možnosť rozšírenia. Samozrejmosťou je u nás záručný aj pozáručný servis.

Prezrite si

Naše modulárne systémy

Rúrkový stavebnicový systém

Ekonomický a variabilný rúrkový systém umožňuje zostaviť modulárne aplikácie a zoštíhliť tak výrobnú či skladovú prevádzku. Systém predstavuje inovatívny a udržateľný spôsob výroby, ktorý reaguje na dynamické požiadavky trhu a vďaka vysokej flexibilite ponúka nekonečné konštrukčné možnosti. Výhodou tohto systému je jeho vysoká chemická odolnosť a možnosť ESD variantu konštrukcie. Vďaka nízkej obstarávacej cene a dlhej životnosti predstavuje ideálnu voľbu pre akékoľvek priemyselné aplikácie.

Zobraziť viac

Hliníkový profilový systém

Hliníkové profily, známe tiež ako alu profily, sú flexibilné a odolné stavebné prvky vyrobené z kvalitného hliníka. Profily majú eloxovaný povrch, čo zvyšuje koróznu odolnosť, tvrdosť a oteruvzdornosť profilu. Ich nízka hmotnosť a vysoká nosnosť uľahčuje manipuláciu a transport, čo prispieva k efektivite a zníženiu nákladov na logistiku. Základom tohto systému sú profily rôznych veľkostí a tvarov, ktoré je možné ľahko kombinovať aj s profilmi iných výrobcov.

Zobraziť viac

Cube systém

Štvorhranný rúrkový systém Cube je flexibilný a spoľahlivý konštrukčný systém, ktorý oproti ostatným konštrukčným systémom vyniká svojou vysokou nosnosťou a odolnosťou. Vďaka svojej modulárnej povahe je ľahko prispôsobiteľný potrebám firmy a je vhodný pre širokú škálu priemyselných aplikácií. Navyše je možné celý systém zostaviť len pomocou 2 kľúčov bez nutnosti zvárania.

Zobraziť viac

Zvárané konštrukcie

Zvárané konštrukcie predstavujú moderné a efektívne riešenie pre rôzne stavebné a priemyselné aplikácie. Tieto konštrukcie sú veľmi pevné a odolné, čo ich robí ideálnymi pre množstvo využití, od malých domácich projektov až po veľké priemyselné stavby. Všade tam, kde je potrebné efektívne a bezpečne presunúť alebo manipulovať s ťažkými záťažami sú zvárané konštrukcie ideálnou vlbou.

Zobraziť viac

Vyberte si

U nás máte na výber

Komponenty

Komponenty

U nás nakúpite jednotlivé komponenty z pohodlia vášho domova. S jednoduchým a pohodlným nákupom online ušetríte čas a získate presne to, čo potrebujete. U nás máte istotu, že nakúpite iba kvalitné a spoľahlivé komponenty.

Zobraziť viac

Štandardné aplikácie

Štandardné aplikácie

Preskúmajte našu širokú ponuku štandardných aplikácií. Dopytujte už hotové riešenia alebo sa nimi inšpirujte a využite ich konštrukčné princípy a funkčné vlastnosti pre tvorbu vašich vlastných projektov.

Zobraziť viac

Vytvorte si vlastný návrh

Vytvorte si vlastný návrh

Vyskúšajte si náš konfigurátor, ktorý vám umožňuje jednoducho a rýchlo zostaviť vlastný návrh pracoviska a poskytne vám priestor na experimentovanie. Po dokončení návrhu máte možnosť jednotlivé komponenty ihneď opýtať na našom eshope.

Vytvoriť návrh